closna.com 

Data urodzenia:

Czy miałeś na myśli user@domain.com ×

Ukończyłem 18. rok życia. Przeczytałem i zrozumiałem Regulamin, Politykę prywatności oraz Zasady dotyczące plików cookie i akceptuję je. Zgadzam się także na otrzymywanie e-maili o nowościach i aktualizacjach konta, a także na otrzymywanie powiadomień oraz wiadomości z innych profili, wysłanych przez closna.com.

Atrakcyjne Partie Tuż Obok Ciebie!

yovana248
Wiek 24
Stany Zjednoczone Ameryki, Euless
Vince Valentine
Wiek 27
Stany Zjednoczone Ameryki, Azle
mikedubkat
Wiek 32
Stany Zjednoczone Ameryki, Humble
marcela.delgado
Wiek 44
Stany Zjednoczone Ameryki, Lake Worth
Imhere33
Wiek 40
Stany Zjednoczone Ameryki, Castro Valley
Drea13
Wiek 32
Stany Zjednoczone Ameryki, Mission
CF921
Wiek 25
Stany Zjednoczone Ameryki, Garden City
ShuoYang1989
Wiek 28
Stany Zjednoczone Ameryki, Austin
LyssaK
Wiek 32
Stany Zjednoczone Ameryki, Hewitt
tem.bright89
Wiek 33
Stany Zjednoczone Ameryki, Humble
ms.toi70
Wiek 47
Stany Zjednoczone Ameryki, Fort Worth
Twin80
Wiek 37
Stany Zjednoczone Ameryki, Houston
oceanluvr
Wiek 49
Stany Zjednoczone Ameryki, Roseville
nechodiaz123
Wiek 38
Stany Zjednoczone Ameryki, Dallas
smithraymond378
Wiek 44
Stany Zjednoczone Ameryki, Houston

Historie sukcesu z miłością - Zarejestruj się teraz

Luk i Michaela

Dziękuję bardzo za twoją witrynę randkową online: jest świetna! Micaela i ja jesteśmy zaręczeni, a my planujemy nasze wesele na przyszły rok. Jesteśmy w siódmym niebie i mamy tylko ciebie! Mamy nadzieję, że wszyscy członkowie mogą mieć ten sam los i szczęście, co my, i że mogą znaleźć swoją bratnią duszę. Miłość czeka tam na tych, którzy są gotowi na historię miłosną i wiedzą dokładnie, czego szukają. Randki online działają: jesteśmy potwierdzeniem!

Antony i Loren

Poprawia się z dnia na dzień! Naprawdę! Nigdy byśmy sobie nie wyobrażali, że spotkania online mogą być tak wielkie i że mogą prowadzić do trwałych relacji. Teraz obaj mamy kogoś, kto się z nami kontaktuje, kto tylko chce naszego dobra: jest to o wiele więcej, niż oboje mieliśmy nadzieję! Zdecydowanie zalecamy tę stronę, wypróbuj ją, a jeśli nie musisz szukać bratniej duszy, nadal będziesz mieć szansę na dobrą zabawę!

Mark i Miriam

Już miałem się poddać i zrezygnować z konieczności bycia samemu, kiedy czytam profil Miriam. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że była dla mnie właściwą kobietą, tą, którą chciałam spędzić resztę życia! Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i właśnie kupiliśmy nasz pierwszy dom! Wspaniałe podziękowania na closna.com - pokładaliśmy nasze nadzieje w randkach internetowych i wszystko działało bez zarzutu!